(VIDEO) Ako si vytvoriť bombastickú titulnú fotku na Facebook za pár minút

Ako si vytvoriť titulnú fotku na Fcebook

Ako si vytvoriť titulnú fotku na Fcebook

Ak chcete na Facebooku alebo aj na inej sieti zaujať a vyniknúť, tak nevyhnutnou súčasťou vášho profilu alebo fanpage by mala byť doslova úchvatná titulná fotka. Fotka, ktorá sa zobrazuje hneď po príchode na váš profil ako hlavná a najväčšia. Titulná fotka nesie posolstvo o tom, akým človekom ste, čo máte radi, čomu sa venujete a taktiež aj čo predávate alebo v akej oblasti pracujete.

Kto nezaujme stratí sa v dave. A vy by ste rozhodne zaujať mali. Najmä, pokiaľ na Facebooku nechcete len zabíjať len čas, ale chcete ho využiť aj na získavanie nových potenciálnych klientov a zákazníkov.

Ako teda na Facebooku zaujať?

Zaujatie a získavanie ľudí na svoju stranu biznisu je na facebooku vysoko účinné. Treba však vedieť tie správne veci a postupy, ako na to. Úplným základom, ako sme už naznačili, je super titulná fotka. Pokiaľ vás od krásnej titulnej fotky delí myšlienka, že nie ste profesionálny grafik, tak v nasledujúcom videu vám spoločne vytrhneme tŕň z päty.

Na vytvorenie bombastickej titulnej fotky na Facebook, alebo aj na inú sociálnu sieť, vám úplne postačí nástroj, ktorý je online a je zdarma a k tomu 5 minút vášho času. Nástroj, pomocou ktorého si svoju titulnú fotku môžete pripraviť, sa volá Canva a nájdete ho priamo tu >>>

Skôr než sa však na inštruktážne video vrhnete, pozrite si aj článok 12 inšpiratívnych tipov pre titulnú fotku, aby vaša fanapge vyzerala úžasne a profesionálne >>>

Tak, inšpiráciu už máte, môžme ísť na praktickú časť a prehrať si video:

Ako si vytvoriť bombastickú titulnú fotku na Facebook (alebo iný obrázok)

Je to jednoduché, však? Stačí málo a vašej fanpage alebo osobnému profilu dáte úplne nový look 🙂

Už dávno neplatí, že Facebook je len miesto, kam chodia ľudia zabíjať čas či sledovať svojich známych. Dnes je Facebook nástrojom, ktorý dokáže doslova divy aj z hľadiska biznisu a získavania klientov. Krásna titulná fotka, ktorá zaujme na prvý pohľad, je len odrobinka z toho, ako si nastaviť a spravovať facebook na získavanie klientov.

Ak túžite mať viac know-how hodné Facebook-ového kráľa, tak mám pre vás jeden skvelý tip >>>

 

Na záver mám na vás už len jednu prosbu 🙂 Ak máte pocit, že by tento článok moholo byť užitočný aj pre vašich známych a kolegov, tak im dajte o ňom vedieť. Zdieľajte ho na sociálnych sieťach alebo im ho pošlite e-mailom 🙂

Denisa

Moje meno je Denisa Holičová a učím ľudí vytvoriť si vlastný web, na ktorom môžu prezentovať svoje články, služby a produkty, bez toho, aby platili zbytočne veľa peňazí za programátora. Blogovaniu a vytváraniu webových stránok sa venujem už niekoľko rokov. Paradoxom je, že kedysi bolo vytvorenie stránky či už vo WordPresse alebo v nejakom inom redakčnom systéme pre mňa scifi, no dnes je to každodenná súčasť môjho života. Som autorka kurzu Škola webu, v ktorom v jednoduchých krokoch učím, ako si vytvoriť vlastný web v redakčnom systéme WordPress.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.